משתלת השדה

35 שנה של מקצועיות ואמינות

משתלת השדה הוקמה בשנת 1987 בכפר-סבא, על ידי ישראל ניצן, חקלאי (בן כפר אז"ר) תושב העיר, בעל ידע וניסיון מקצועי נרחב בגידולי שדה ופרחים ודור שני למשפחת מגדלי פרחים.
במקביל להקמת השכונות הירוקות של כפר סבא, עברה המשתלה למבנה חדש בלב השכונות, פרי תכנון מפורט המבוסס על ניסיון רב שנים. המבנה החדש הותאם מבחינה אדריכלית לסביבת המגורים המתפתחת ויותר מכך לנוחיות הלקוחות, נוחיות השירות, ורמת האחזקה של הצמחים.
במשתלה חנות פרחים ממוזגת, חדר קירור, חדר סחלבים ייעודי ובו עשרות סחלבים מפוארים, מרחב גדול ונגיש של צמחי בית, צמחי גן עצי פרי, צמחים פורחים וכן עציצים ואדניות, כלי עבודה, דשנים, תערובות שתילה, חיפויים לקרקע ועוד ועוד.
אנו מאמינים כי משתלה מקצועית בלב העיר תורמת לאיכות החיים ולתרבות הדיור בעיר ועונה על הצורך הבסיסי של הציבור העירוני בירק, בנוי ובפריחה. אנו שמים דגש מיוחד על איכות המוצרים הנמצאים במשתלה ואנו קשורים עם מיטב היצרנים בארץ. אנו משתדלים להעניק לכל לקוח באופן אישי את מיטב הידע המקצועי הקיים בענף על מנת שיגיע בכוחות עצמו לתוצאות הטובות ביותר מכל צמח.
במשתלת השדה נוקטים בגישה מקצועית הדוגלת בגינון ים תיכוני המתבסס על צמחים המתאימים לאזורינו ועל מסורת מקצועית, שיטות טיפול ושימוש באמצעים המתאימים לתנאי הארץ ולמשתמש הישראלי.

חיים
חיים
press to zoom
אלון
אלון
press to zoom
ליאור
ליאור
press to zoom
אירית
אירית
press to zoom
רונית
רונית
press to zoom
עזאם
עזאם
press to zoom
יעל
יעל
press to zoom
משתלת השדה.jpg

הכירו את צוות המשתלה