משתלת השדה הלב הירוק של כפר סבא

משתלת השדה נמצאת בלב השכונות הירוקות של כפר סבא. המשתלה הוקמה לפני 25 שנים על ידי ישראל ניצן חקלאי תושב העיר, בעל ידע וניסיון מקצועי נרחב בגידולי שדה ופרחים ודור שני למשפחת מגדלי פרחים..

מומחיות וניסיון של 25 שנה ומבחר גדול של צמחים ופרחים

לאחרונה עברה המשתלה למשכנה החדש, פרי תכנון מפורט המבוסס על ניסיון רב שנים המבנה החדש הותאם מבחינה אדריכלית לסביבת המגורים המתפתחת ויותר מכך לנוחיות הלקוחות, נוחיות השירות, ורמת האחזקה של הצמחים במבנה החדש הושם דגש על מספר מרכיבים חשובים ובהם חנות פרחים גדולה וממוזגת חדר סחלבים מקצועי ומיוחד במינו ובו עשרות סחלבים מפוארים, מרחב גדול ונגיש של צמחי בית, צמחי גן עצי פרי, צמחים פורחים וכן עציצים ואדניות, כלי עבודה, דשנים, תערובות שתילה, חיפויים לקרקע ועוד ועוד... כמו כן הותקנה חנייה גדולה והוסדרו תנאי נגישות לנכים.

שירות ויעוץ מקצועי ואישי - כל אחד גנן

אנו מאמינים כי משתלה מקצועית בלב העיר תורמת לאיכות החיים ולתרבות הדיור בעיר ועונה על הצורך הבסיסי של הציבור העירוני בירק, בנוי ובפריחה. אנו שמים דגש מיוחד על איכות המוצרים הנמצאים במשתלה ואנו קשורים עם מיטב היצרנים בארץ. אנו משתדלים להעניק לכל לקוח באופן אישי את מיטב הידע המקצועי הקיים בענף על מנת שיגיע בכוחות עצמו לתוצאות הטובות ביותר מכל צמח. במשתלת השדה נוקטים בגישה מקצועית הדוגלת בגינון ים תיכוני המתבסס על צמחים המתאימים לאזורינו ועל מסורת מקצועית, שיטות טיפול ושימוש באמצעים המתאימים לתנאי הארץ ולמשתמש הישראלי.